Türkçe English

Modern Pdr Nedir

Anasayfa >Modern Pdr >Modern Pdr Nedir
Değerli Ziyaretçilerimiz ve Değerli Velilerimiz
Değerli Ziyaretçilerimiz ve Değerli Velilerimiz

Tıp, biyoloji, antropoloji, felsefe, sosyoloji ve yapay zeka gibi bir sürü disiplinin kesişme noktasında bulunan psikoloji insaoğlunun gündeminde her zaman yer almıştır. İnsan davranışlarını ve nedenini incelerken kendi ailelerimizle, eşimiz, dostumuzla ve çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizde zihnimizde olup bitenleri kavrayarak, düşünce ve davranışlarımızın bilince varmamıza aracılık etmiştir.
Psikoloji bize bütünsel bakış açısıyla, kişisel meselelerden pratik uygulamalara kadar yol gösterir.

Modern Eğitim Koleji Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü olarak, psikoloji ilminin yol göstericiliğinde, rehberlik ve psikolojik danışmanlık bakış açısında oluşturduğumuz web sitemizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.
Psikolojik Danışma ve Rehberliğin ilk hedefi insanlara hayat boyu yaşadığı problemlere çözüm getirmeleri ve hedeflerine yön vermelerinde destek olmasıdır. Bu amaçla Modern Eğitim Koleji Psikolojik Danışman ve Psikologları olarak sizler için bir bağlantı sayfası oluşturduk. Bizlere her an ulaşabilmenizi ve sorularınıza yanıt olabilmeyi önemsiyor web sayfamız aracılığı ile sizlerin yanında olmaya desteklerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Sayfamızda merak ettiğiniz konulara sizlerin sorularına cevap vermeyi, aynı zamanda bilgilendirici yazılarımızla, açıklayıcı metinlerle eşlik ediyoruz. Amacımız kendinizle, çocuklarınızla veya sosyal çevrenizde yaşadığınız aklınıza takılan sorularda yardımcı olmaktır. Ayrıca çocuk ve ergen gelişimi konu başlıkları hakkında bilgi vermek, iletişim kanallarınızı güçlendirmek, farkındalığınız ve yapabilecekleriniz konusunda paylaşımlarda bulunmaktır.

Bizler gizlilik esasına bağlı kalarak soracağınız sorulara bilimsel veriler ışığında yanıtlar vereceğiz.
Güveniniz için teşekkür ederiz.