Türkçe English
Haberler & Etkinlikler

Macera Parkımız ve Sosyal Alanlarımız

Anasayfa Haberler & Etkinlikler >Macera Parkımız ve Sosyal Alanlarımız
Macera Parkımız ve Sosyal Alanlarımız

Modern Eğitim Koleji olarak 2017 yılında, sosyal - duygusal gelişimi ve akademik başarısı yüksek, kendini ifade edebilen bireyler yetiştirmek amacıyla, ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim vermeye başlamıştır.

Eğitimin odağına çocuğu almış olan okulumuz, özellikle 2023-2024 yılında okulumuzdaki eğitimin kalitesini daha yüksek seviyeye çıkarmak amacıyla ülkemizin en nitelikli üniversitelerinden uzmanlarla birlikte İşbirliği yaparak eğitim sistemini güçlendirmiştir. Çocukların doğru gelişimi için standart eğitimin yanı sıra sosyal yaşam alanları; spor tesisleri, atölyeleriyle adeta bir yaşam alanı sunuyor . Çocukların tüm gelişimsel faaliyetlerini üst seviyede düşünen Modern Eğitim Koleji  öğrencilerinin bedensel gelişimine katkıda bulunan Adventure Parkı çocukların hizmetine sundu. Akademik eğitimde de öncü olan Modern Eğitim Koleji anaokul ve ilkokulda çift dil eğitim vererek en nitelikli şekilde çocukların ingilizce öğrenmesini sağlıyor.  Modern Eğitim Koleji ortaokul ve lisede de akademik eğitimini en üst seviyeye çıkarıp öğrencileri koçluk sistemiyle takip edip akademik olarak öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı başarmış bir kurumdur.

Modern Eğitim Koleji; sadece okul değil bir yaşam merkezi mottosuyla; sanatta, sporda ve müzikte en üst seviyede uygulamalar yapıp çocuklara ulaşabilecekleri tüm sosyal, fiziksel ve akademik olanakları sunuyor.